Zajímavosti

Rodina z Výměny žije v nuzných podmínkách. Rozpočet na den je děsivý

Netradiční Výměna. Tatínek na mateřské dovolené se nečekaně vymění s maminkou od fungující rodiny. Na jednu domácnost tak budou dva muži a na druhou dvě ženy. Rodina s dvojčaty navíc žije s rozpočtem pouhých 50 korun na den. Jak to zvládají a pomůže jim nějak náhradní rodina? Sledujte ve středu na TV Nova.

V nové epizodě Výměny manželek se setkáte s rodinou, která žije v Nové Vsi pod Pleší, a to Jakubem (29), Terezou (20) a dvojčátky Nikolkou a Kristýnkou (2).

Do Výměny se rodina přihlásila po vzájemné domluvě. Na mateřské dovolené je ale v této rodině tatínek dvojčátek. Důvodem k přihlášení byly peníze, jelikož je rodina zásadně řeší.

Na druhé straně se poznáte s Adrianou (39), Zdenkem (47), Katkou (14), Natálií (11), Šimonem (9) a Matoušem (4) z Mikulova. Nápad jít do Výměny byl Zdenka, ale přihlášku nakonec vyplnila Adriana.

Související obsah

Adriana v této rodině šéfuje domácnosti, ráda uklízí a vaří, zároveň by však uvítala pomoc od zbytku rodiny. Od Výměny očekává zejména Adriana, že jí Zdenek občas vyzná lásku.

Adriana ve své náhradní rodině velmi brzy zjistí, že nadávala Zdenkovi zbytečně, že je velmi často v práci. Rodina z Nové Vsi pod Pleší totiž hodně bojuje s penězi, a to i přesto, že se snaží, jak se jen dá. Jejich denní rozpočet činní nepředstavitelných padesát korun. Proto se Adriana snaží rodině přilepšit ze všech svých sil. 

Jak si Jakub, otec na mateřské, poradí v domácnosti, kde veškerá starost o rodinu leží na ženě, a zda přijme mladičká Terezka rady od zkušené matky a hospodyňky? To uvidíte ve středu ve 20:20 na Nově nebo už nyní na Voyo.

Dcera Kačka se s náhradním tatínkem nemaže! Je to hra, nebo šikana:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz