Krimi

VIDEO: Řidič (19) vletěl do křižovatky v Praze, srazil ženu. Je těžce zraněná

Děsivá nehoda se v úterý před osmou hodinou ráno stala na křižovatce ulic Dolnoměcholupská a Poslední v Praze 10 u ateliérů seriálu Ulice. Vysokou rychlostí se do ní vřítil 19letý řidič, který srazil 49letou ženu. Potom najel na betonový zátaras a vyletěl do vzduchu. Oba skončili v nemocnici, okolnosti incidentu vyšetřuje policie.

Na klidné křižovatce na okraji Prahy se v úterý ráno odehrály pekelné okamžiky. Rychle jedoucí auto srazilo ženu, najelo do betonového zátarasu a po krátkém letu vzduchem se odrazilo od fasády domu.

Nehodu zachytila bezpečnostní kamera na budově, do které auto nakonec narazilo. Její majitel Martin Ladyr záběry poskytl redakci TN.cz.

Svědci na místo přivolali záchranáře i policisty. "Vysílali jsme tam hned dvě záchranářské posádky. Na místě jsme pečovali o dvě zraněné osoby, 49letou chodkyni, která utrpěla úraz hlavy, dále o 19letého muže z osobního automobilu, jenž utrpěl lehčí úraz. Oba jsme převezli do nemocnice," uvedla mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Související obsah

​"V ulici Dolnoměcholupská došlo v ranních hodinách k dopravní nehodě, kdy se osobní vozidlo střetlo s chodkyní a následně narazilo do domu. Dechová zkouška řidiče na alkohol byla negativní," řekl policejní mluvčí Richard Hrdina.

Příčiny a okolnosti nehody, která se stala přímo před ateliéry seriálu Ulice, zjišťují dopravní policisté. Nikomu z herců ani štábu se nic nestalo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz