Zajímavosti

Další hvězda doma. Iva Pazderková se vrátila ze Survivoru

Další hvězda reality show Survivor se vrátila z Karibiku domů. Herečka Iva Pazderková, která vypadla v pátečním dílu drsné reality show, přiletěla do Prahy v neděli.

Z Dominikánské republiky se v neděli vrátila herečka Iva Pazderková, která skončila v oblíbené reality show Survivor. Ze soutěže odešla po porážce, kterou jí v duelu, i když nerad, uštědřil Adam Raiter. 

Iva to neměla v show vůbec jednoduché. Od začátku se v kmenu MAO potýkala s problémy a nepřijetím. Dařit se jí začalo paradoxně ve chvíli, kdy přestoupila do druhého kmene AZUA, ve kterém si našla dokonce i spojence, a to Adama s Vladimírem.

Související obsah

V průběhu pátečního dílu Iva věděla, že má terč na zádech, tak se pokoušela na poslední chvíli taktizovat, nebylo jí to ale moc platné. Kmen ji hlasováním poslal do vyřazovacího duelu, ve kterém skončila se svým soukmenovcem Adamem, jehož tam nominoval Enrique díky individuální imunitě.

Bohužel v Survivoru končí účastníci nejen kvůli duelům, ale také kvůli zdravotním či psychickým potížím. Hned na začátku soutěže odstoupil zpěvák Vojtěch Drahokoupil, který čelil psychickým problémům. Kvůli zraněnému koleni zase svůj pobyt v Karibiku ukončil zápasník Gábor Boráros.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz