Zajímavosti

Oblíbený pár z Love Islandu ukázal svou budoucnost! Fanoušci jsou dojatí

Před pár dny šokovali fanoušky na sociálních sítích. Nyní překvapují zase. Laura s Martinem z Love Islandu odhalili podobu, jak by mohli vypadat za několik desítek let, a to v dojemném videoklipu vítězky SuperStar.

Všichni jim to přejí a fanoušci jsou dojatí. Vztah vítězného páru z Love Islandu zkrátka jen kvete. Když se v pátek objevily svatební fotky na instagramových profilech obou partnerů, všichni komentující jim svatbu přáli, včetně zpěvačky Moniky Bagárové. Jenže svatba se nekonala.

Snímky byly z natáčení videoklipu, který vyšel v pondělí. Vítězka SuperStar Barbora Piešová, která získala titul v roce 2020, s Laurou a Martinem natočila klip ke své písni Snáď, která pojednává o partnerském svazku. A kdo jiný by byl lepší volba než jeden z nejoblíbenějších televizních párů. 

Související obsah

Romantická píseň vyšla v den svatého Valentýna. A kromě scén natočených přímo pro něj jsou v klipu i reálné okamžiky ze života oblíbené dvojice. Jenže co mohlo fanoušky opět zaskočit, je konec videoklipu, ve kterém se najednou dívají na poněkud starší manžele.

Když se ale diváci zadívají blíže, zažijí další šok. To není žádný postarší manželský pár, ale stále Martin s Laurou. Jen si s nimi trochu pohráli vizážisté. Vizuálně by mohli být starší klidně o 50 let. A vypadá to, že oba věří, že se jim skutečně podaří spolu zestárnout.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz