Krimi

Policisté na Chebsku vyšetřují násilnou smrt ženy. Podezřelý má být příbuzný

Policisté na Chebsku vyšetřují násilnou smrt ženy. Podezřelý má být příbuzný
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

V noci na neděli karlovarští kriminalisté vyjížděli do malé obce na Chebsku, kde byla zabita 54letá žena. Podezřelého už vypátrali. Podle informací TV Nova by jím měl být vnuk mrtvé ženy, policisté to ale nepotvrdili. Uvedli však, že v případu figuruje nezletilá osoba.

Informaci o mrtvé ženě v Podhradí na Chebsku získala redakce TN.cz od anonymního zdroje. Podle něj měla být žena ubodaná, a to zřejmě svým nezletilým vnukem.

Policisté z Karlovarského kraje potvrdili, že v pozdních nočních hodinách v sobotu došlo na Chebsku k násilnému trestnému činu, při kterém zemřela 54letá žena. Podezřelý byl podle policejního mluvčího Jakuba Kopřivy krátce po činu vypátrán.

Související obsah

​To, že by mělo jít o příbuzného ženy, Kopřiva nepotvrdil, uvedl ale, že v případu figuruje nezletilá osoba. Nespecifikoval však, zda se jedná o podezřelého.

"Krajští kriminalisté v současné době prověřují všechny okolnosti tohoto zvlášť závažného zločinu. Vzhledem k tomu, že v případu figuruje nezletilá osoba, nemůžeme sdělit žádné bližší informace," sdělil Kopřiva.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz