Zahraničí

Harryho knížka otřese monarchií, tvrdí jeho okolí. Míří hlavně na Camillu

Harryho knížka otřese monarchií, tvrdí jeho okolí. Míří hlavně na Camillu
Princ Harry | Zdroj: Profimedia

Britský princ Harry minulý rok oznámil, že pracuje na knížce, která bude popisovat jeho dosavadní životní strasti a slasti. Podle lidí, kteří se kolem prince pohybují, dílo otřese základy celé britské monarchie a největší dopad bude mít na princovu macechu Camillu.

Nová kniha prince Harryho údajně popisuje jeho city k nevlastní matce Camille a podle Harryho kamaráda má otřást monarchií až do jejích základů. Informuje o tom britský deník Mirror.

Přátelé vévody ze Sussexu předpovídají, že vévodkyně z Cornwallu bude v knižní zpovědi čelit velmi tvrdé kritice. "Ačkoliv se mezi nimi během let napětí uvolnilo, bylo to spíše pro ukázku jednoty královské rodiny, ne kvůli blízkému vztahu," řekl jeden z Harryho přátel.

Panovnice Alžběta II. nedávno mnohé překvapila, když řekla, že si přeje, aby po nástupu prince Charlese na trůn měla jeho manželka Camilla titul královny.

Související obsah

"Na začátku byly velké problémy, ale jak Harry a jeho bratr William dospívali a stárli, věci se zlepšily. Nyní spolu mohou existovat jako dospělí. Nikdy si s Camillou nebyli ale blízcí a stále nejsou," dodal Harryho kamarád.

Harryho kniha by měla vyjít letos před Vánoci. "Nepíšu to jako princ, kterým jsem se narodil, ale jako muž, kterým jsem se stal," nechal se už dříve slyšet Harry. "Jsem hluboce vděčný za příležitost podělit se o to, co jsem se během svého dosavadního života naučil, a jsem nadšený, že si lidé budou moci přečíst knihu o mém životě, která je přesná a zcela pravdivá," dodal princ.

Harry a Meghan se prošli na červeném koberci u příležitosti Dne veteránů (11/2021):

 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz