Zvlášť brutální vraždou nezletilé dívky ve Spišské Nové Vsi se od úterý zabývají slovenští kriminalisté. Teenagerku měla zabít její matka, která ji podle policistů měla několikrát bodnout do hrudníku a hlavy.
Mrtvou 15letou Bianku našli policisté v úterý dopoledne v jednom z bytů ve Spišské Nové Vsi. Podle portálu tvnoviny.sk ji měla zavraždit po hádce její matka, která skončila v nemocnici kvůli pokusu o sebevraždu.
Policisté ve středu zveřejnili, jak teenagerka zemřela. "Děvče na místě podlehlo několika bodným zraněním v oblasti hrudníku a hlavy," uvedli. Přesný motiv tragické události je však stále nejasný.
Kriminalisté nyní stíhají podezřelého člověka. "Policie provedla důkladnou obhlídku města a v současnosti krajský policejní vyšetřovatel vykonává procesní úkony směřující ke vznesení obvinění konkrétní osoby," dodala policie.
Podle sousedů byly obě ženy velmi tiché a málokdy pozdravily. Tvnoviny.sk oslovily také ředitelku školy, kterou Bianka navštěvovala. "Zvlášť myslíme na naši žačku B. Dz. a vzpomínáme na chvíle prožité ve školním prostředí," uvedla ředitelka.
Policie další informace odmítla poskytnout. "Vzhledem k nadále probíhajícím procesním úkonům a vyšetřování bližší informace v této chvíli poskytovat nebudeme," uzavřeli vyšetřovatelé.
Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz