Krimi

Policie obvinila ženu z vraždy dcery (†15) na Slovensku. Hrozí jí doživotí

Policie obvinila ženu z vraždy dcery (†15) na Slovensku. Hrozí jí doživotí
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Slovenští kriminalisté obvinili z vraždy 38letou ženu ze Spišské Nové Vsi, která podle nich ubodala svou 15letou dceru. Pak se pokusila o sebevraždu. V případě prokázání viny hrozí matce až doživotí.

Tragická událost se podle policistů odehrála v noci na úterý v jednom z bytů ve Spišské Nové Vsi. Mrtvou 15letou Bianku následně našli policisté v úterý dopoledne. Dívku měla zavraždit její matka, která následně skončila v nemocnici kvůli pokusu o sebevraždu.

Podle portálu tvnoviny.sk je žena stále hospitalizovaná, její stav je však stabilizovaný. Kriminalisté ji ve čtvrtek obvinili z vraždy.

Související obsah

"Vyšetřovatel obvinil ze zvlášť závažného zločinu vraždy 38letou ženu ze Spišské Nové Vsi, která v přesně nezjištěném čase z pondělka na úterý (v úmyslu usmrtit svou 15letou dceru) opakovaně dceru napadla ostrým předmětem," informovali policisté.

Vyšetřovatelé už ve středu informovali o tom, jak dívka zemřela. "Děvče na místě podlehlo několika bodným zraněním v oblasti hrudníku a hlavy," upřesnili. Přesný motiv však nadále zůstává nejasný.

"Obviněné ženě v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody na 20 až 25 let nebo trest odnětí svobody na doživotí. Krajský policejní vyšetřovatel zároveň vypracoval podnět pro vzetí ženy do vazby," uzavřeli policisté.

Vražda dívky otřásla Spišskou Novou Vsí. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz