Zajímavosti

Na TV Nova startuje nový seriál Chlap. Na co se můžete těšit?

Už 10. března startuje na televizi Nova nový seriál s názvem Chlap. Hlavní roli úspěšného lékaře si zahraje slovenský herec Tomáš Maštalír a vedle něj uvidíte herečky Andreu Růžičkovou nebo Jitku Ježkovou. Kamera TV Nova nechyběla na speciální novinářské projekci.

Na televizní obrazovky míří nový seriál Chlap inspirovaný skutečným příběhem – úspěšný lékař Ondřej Frank ztratí po nehodě paměť a nepamatuje si posledních 12 let svého života.

"To ústřední téma je chlap, který přijde do střetu s něčím, co naprosto nečekal, a musí se s tím vyrovnat. S čím se musí vyrovnat nejvíc, je to, kým se vlastně stal," řekl kreativní producent Petr Bok.

Bezchybného lékaře, který je ale málokomu sympatický, si zahraje slovenský herec Tomáš Maštalír. Lékař je obklopen krásnými a úspěšnými ženami, diváci se tak mohou těšit například na herečku Jitku Ježkovou, Elizavetu Maximovou nebo Andreu Růžičkovou.

Související obsah

​"Hraju Evu Ulmanovou, je to pro mě taková záhadná postava a to, co se jí děje, se odehrává i vně samotný a ne všechno může těm ostatním lidem říct," řekla herečka Andrea Růžičková.

"Po dlouhé době jsem zase dostala postavu ženy adekvátní mému věku. Dostala jsem do ruky scénáře a když vám řeknu, že jsem se u několika rozplakala, jenom když jsem to četla, tak si myslím, že to mluví za vše," prozradila herečka Jitka Ježková.

Nový seriál Chlap plný emocí najdete na obrazovkách TV Nova ve čtvrtek 10. března, o týden dříve na VOYO.

Jan Houška, TN.cz, Michal Čoudek TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz