Krimi

Policisté vyšetřují vraždu dítěte! Nejdřív hledali tělo, pak zadrželi dva mladíky

Hrůzný čin otřásl severočeským Děčínem. Policisté tam od pátečního odpoledne vyšetřují vraždu. Podle prvních informací by obětí mělo být teprve 13leté dítě.

Kriminalisté z Ústeckého kraje vyšetřují závažný zločin, jehož obětí je teprve 13leté dítě. V terénu byl kromě vyšetřovatelů i policejní vrtulník, který kroužil nad tamním vrchem Chmelník. Ten leží jihozápadně od města a podle dostupných informací se vražda měla stát buď přímo tam, nebo v jeho bezprostředním okolí.

Policisté měli v okolí hory pátrat po tělu oběti. Jestli už ho našli, zatím není jasné. Vyšetřovatelé už ale zadrželi údajné pachatele.

​"V souvislosti s případem jsme zadrželi dvě osoby," řekl policejní mluvčí Daniel Vítek. Podle informací TV Nova by obětí měl být teprve 13letý chlapec. Podle zatím nepotvrzených zpráv by i údajní pachatelé nebo pachatel měli být nezletilí.

Související obsah

​Vzhledem k věku oběti nechce policie případ blíže komentovat. "S ohledem na počáteční stadium prověřování a probíhající úkony trestního řízení zatím nemůžeme sdělit bližší informace," dodal Vítek.

TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz