Zahraničí

VIDEO: Ukrajinský farmář připravil Rusy o obrněný vůz. Odtáhl jej traktorem

Internetem koluje video, na němž ukrajinský farmář svým traktorem táhne obrněný vůz. Údajně ho sebral ruským vojákům. Na videu je také vidět muž, který se traktor snaží zoufale dohnat.

Hrdinou sedmivteřinového videa, které koluje na internetu, je ukrajinský farmář s obrněným vozidlem zapojeným za svým traktorem. Opancéřovaný vůz, který měl vzít ruským vojákům, na záznamu táhne po silnici, zatímco jeho kamarádi volají: "To je k**va síla, šlohli jim techniku!"

Ironický je i typ traktoru, který farmář při svém husarském kousku použil. Podle vedoucího oddělení komunikace firmy Zetor Dominika Mosera totiž ruský obrněný vůz táhne do dáli traktor značky Belarus. Bělorusko v konfliktu silně podporuje útočící Rusko.

Související obsah

Už v neděli se na sociálních sítích šířilo video s dvojicí ruských tanků, která zapadla do bažiny a nemohla ven. Ve vsi Ljubimovka se zase ukrajinským Romům podařilo jeden z ruských tanků ukořistit. "Černihovská oblast hoří. Ve vesnici Ljubimovka ukradli cikáni tank. Ještě jednou. Cikáni. Tank. Ukradli. Rusům," napsali místní lidé.

Během pondělí se objevilo další podobné video:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz