Domácí

Brutální vražda chlapce v Děčíně: Soud poslal oba obviněné do vazby

Brutální vražda chlapce v Děčíně: Soud poslal oba obviněné do vazby
Ilustrační foto Zdroj: TN.cz

Okresní soud v Děčíně rozhodl o uvalení vazby na dva mladíky, kteří jsou obvinění z vraždy 13letého chlapce z Ústeckého kraje. Důvodem jsou obavy z útěku. Kriminalisté smrt chlapce na Děčínsku dále vyšetřují.

Okresní soud v Děčíně uvalil vazbu na dva mladíky, které kriminalisté obvinili z vraždy 13letého chlapce. "Byli vzati do vazby, protože existovaly důvodné obavy, že se pokusí o útěk a pokračovali by v trestné činnosti," uvedla mluvčí okresního soudu Martina Syrůčková.

Případ se stal ve čtvrtek 24. února. Dva mladíci, z nichž jeden ještě nebyl zletilý, měli podle obvinění společně zavraždit třetího, 13letého chlapce. Zavraždit jej měli v okolí vrchu Chmelník nedaleko Děčína. Kriminalisté okolí vrchu prohledávali v pátek pomocí vrtulníku.

Související obsah

Policie čin vyšetřuje jako vraždu. "V souvislosti s tímto případem zahájili vyšetřovatelé trestní stíhání dvou osob pro trestný čin vraždy. S ohledem na věk oběti a pozůstalé nebudeme zveřejňovat bližší informace," uvedl v neděli mluvčí ústecké policie Daniel Vítek.

Na záběry z místa činu se můžete podívat zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz