Zajímavosti

Přiznání po Výměně: Jaromír Nosek vysvětlil, proč si na záchodě vždy sedá

Diváci viděli první ze tří hvězdných epizod Výměny manželek. Život s "obyčejnou" rodinou si vyzkoušel Jaromír Nosek, známý z komedie Účastníci zájezdu, s partnerkou Zuzanou. Nejnovější díl oblíbené reality show se obešel bez vyhrocených konfliktů, velký spor se ale rozhořel kolem záchodového prkénka. Nosek si totiž na toaletě pokaždé sedá a Zuzku rozčilovalo, že náhradní manžel Ríša to nedělá.

Jaromír Nosek poslal partnerku Zuzku na deset dní k Ríšovi a sám si vyzkoušel život s maminkou dnes už čtyř dětí Živou. Herec si natáčení Výměny manželek podle svých slov užil.

"Člověk z toho byl nervózní, že takovou věc dělá. Když si na to zvykl, tak najednou to nebylo, protože to mělo být původně někdy v říjnu. Pak si člověk odvykl, ale pak zase bylo jasné, že se to stane. Matně si pamatuju, že to bylo úplně v pohodě. Byla to taková sonda do úplně jiných lidí, než jsme my," prozradil.

Příbuzní si nejprve klepali na čelo s tím, že se Jaromír se Zuzanou museli zbláznit. "U nás v rodině se tomu nejdřív smáli, nevěřili tomu, mysleli si, že si dělám srandu. Ale pak to brali úplně normálně," řekla Zuzka.

Související obsah

​Největší spor se ve Výměně tentokrát rozhořel kolem záchodového prkénka. Zuzka je zvyklá, že si Jaromír na toaletě vždy sedá. A před kamerami to na něj propálila. Nemohla se totiž smířit s tím, že to Ríša nedělá.

Noskovi nevadí, že na něj Zuzka choulostivou věc prozradila. "To je v pohodě. Jenom ten záznam bohužel neukazuje, co je ten důvod toho čůrání vsedě. Když se ultrafialovou lampou posvítí na záchod, tak jde o ty pocákaný stěny tím, jak se to odráží z té mísy. Takže to je ten důvod," vysvětlil herec.

"Není to určitě potřebou sedět, že bych měl nějaké urinální problémy. Je to kvůli pořádku. Já to takhle chci a nutím i moje kamarády, když jsou u nás. A pak je vždycky přistihnu, že to nedělají," doplnil. "Já jsem chtěla zkusit, jestli se to dovede naučit i ten Ríša. Chtěla jsem mu dát motivaci," smála se Zuzka.

Jak vzpomíná na Výměnu manželek druhá rodina? Podívejte se:

Živě a Ríšovi se po Výměně manželek narodila dcera, stali se tak čtyřnásobnými rodiči. "Máme krásnou holčičku, narodila se nám doma, v klidu. Jsou to asi už tři měsíce. V takovém počtu je to náročné, ale zatím té práce moc není, protože je zima, takže se staráme spolu. Ale potom nevím, jak to bude Živa zvládat," prohlásil Richard.

Související obsah

​Další miminko už si ale dvojice nepřeje. Oba jsou rádi, že nebyli v běžné Výměně manželek. "Já můžu říct, že jsem za tu VIP verzi hrozně šťastná. Když někdy koukám na nějaké ty díly, říkám si, koho by nám asi vybrali, kdyby to nebylo VIP. Moc se mi to líbilo a nevím, jestli bych do toho šla znovu. Dalo mi to dost, ale asi ne," řekla Živa. "Míra mi přišel úplně normální. Vede ale takový bohémský život, který já mám už za sebou," uzavřela.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz