Domácí

Tragická nehoda v Brně. Jedna žena zemřela, dva lidé se zranili

Tragická nehoda v Brně. Jedna žena zemřela, dva lidé se zranili
Ilustrační fotografie Zdroj: TV Nova

Při tragické nehodě na brněnském přivaděči na dálnici D1 zemřela jedna žena. Další dva lidé jsou zranění. Auta havarovala v sobotu ve 4:30, omezení na cestě trvala několik hodin.

V brněnské Ostravské ulici, která funguje jako přivaděč dálnice D1, havarovalo v sobotu ráno auto. V modrém Fordu Mondeo jeli tři lidé.

"Na místě ještě před naším příjezdem zemřela mladá žena, utrpěla zranění neslučitelná se životem, už jsme jí nemohli pomoci," řekla mluvčí záchranářů Michaela Bothová. "V péči jsme měli další dva účastníky nehody, oba mladé muže jsme ošetřili a k vyloučení vážnějších zranění jsme je převezli na urgentní příjmy obou brněnských fakultních nemocnic," dodala.

Související obsah

Na místě zasahovali i policisté. "Od 4:30 ráno do 9:15 byl přivaděč v Ostravské ulici uzavřen. Omezený byl i provoz na dálnici D1, kde byl uzavřen jeden jízdní pruh," řekl policejní mluvčí Petr Vala. Vše se podle něj obešlo bez větších komplikací.

"Žádáme řidiče, kteří byli svědky nehody nebo projížděli krátce po ní, aby nás kontaktovali na lince 158," prohlásil Vala. "Zároveň bychom prosili o kontakt ty řidiče, kteří mají videozáznam z místa mezi 4:30 až 4:50 ráno," doplnil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz