Zajímavosti

Známe jméno! Monika a Leoš Marešovi prozradili, jak pojmenovali holčičku

Známe jméno! Monika a Leoš Marešovi prozradili, jak pojmenovali holčičku
Leoš Mareš s manželkou | Zdroj: Profimedia

Štěstí, láska a radost. Moderátorovi Leoši Marešovi a jeho ženě Monice se ve čtvrtek narodila holčička. Kolem porodu byly různé tajnosti, moderátor se ženou například zveřejnili její jméno až v pátek večer. Ukázali i první fotku!

Moderátor a influencer Leoš Mareš na svém instagramu většinu indicií ohledně miminka dával v různých neurčitých hádankách či vyjádřeních. Narození dítěte ve čtvrtek tak oznámil pouze fotkou rozbitého vajíčka s popiskem "a je to". 

Jaké má miminko vůbec pohlaví, odhalil až později, a to poměrně netradičně. S fanoušky sdílel konverzaci s mámou, ve které ji o radostné novině informoval. Navíc tím dokázal fanouškům, že skutečně nikdo pohlaví miminka neznal, ani moderátorova matka. 

Související obsah

Teprve v pátek pár prozradil, jaké jméno jejich holčička dostala. ​Jmenuje se Alex Marešová. "Já jsem tak šťastný," napsal Mareš na instagram. Manželé se nechali pohlavím překvapit, a tak by jméno Alex použili, i kdyby se jim narodil chlapeček. Tuto spekulaci potvrdil TN.cz Mareš a dodal, že akorát tím, že je to holka, je jméno nesklonné.

Do života malé Alex popřálo štěstí mnoho celebrit. Mezi nimi byla třeba zpěvačka Monika Bagárová, Dara Rolins či herečka Patricie Pagáčová. Alex je Leošova první dcerka, z předchozího manželství má už dva syny.

​ Láskyplné video manželce Leoše Mareše k jejím narozeninám:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz