Zajímavosti

Žilková se Stropnickým chystají rozvod. Oznámil mi to e-mailem, říká herečka

Žilková se Stropnickým chystají rozvod. Oznámil mi to e-mailem, říká herečka
Veronika Žilková a Martin Stropnický | Zdroj: TV Nova

Herečka Veronika Žilková a velvyslanec ČR v Izraeli Martin Stropnický jdou po 18 letech od sebe. Informaci přinesl portál Blesk, kterému se herečka svěřila i s tím, že jí manžel oznámil nečekanou zprávu e-mailem.

Veronika Žilková a Martin Stropnický mají před rozvodem. Pro herečku nečekané životní rozhodnutí jí měl manžel oznámit po společné dovolené v Dubaji, a to e-mailem. "Stálo v něm, že mě už nemiluje a že se mi omlouvá," vyjádřila se Veronika Žilková pro Blesk.

Jak přiznala, zpráva ji dost zaskočila. Ještě před týdnem se herečka na instagramu chlubila "šťastnou" fotografií ze zmiňované dovolené a z komentáře u snímku je patrné, že opravdu neměla tušení, že manželství spěje ke konci. 

Související obsah

​Na fotografii pózovala s manželem a jejich společnou dcerou Kordulou. "Společné foto po strááášně dlouhé době. Rodina musí držet spolu, a zvlášť v této vyděšené době," napsala ke snímku.

​Pro Žilkovou a Stropnického tak končí 18letá životní etapa, během které čelili několika těžkostem. Jak Blesk připomíná, páru v roce 2007 zemřel ani ne roční syn Melichar, který se narodil s vrozenou brániční kýlou. Během Stropnického účasti ve vládě Andreje Babiše pak rodina nějakou dobu musela žít pod dozorem ochranné služby poté, co na jejím domě přistála zápalná lahev.

Po nástupu Stropnického na post velvyslance v Izraeli v roce 2018 Žilková opustila své umělecké aktivity v Česku a odcestovala coby manželova opora i s Kordulou s ním. Po nástupu pandemie covidu na jaře 2020 se však na naléhání těžce nemocné matky herečka vrátila do Česka, od té doby žili manželé každý v jiné zemi a vzájemně se navštěvovali.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz