Krimi

Policie na Klatovsku vyšetřuje vraždu dítěte. Podezřelý skončil v nemocnici

Policie na Klatovsku vyšetřuje vraždu dítěte. Podezřelý skončil v nemocnici
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

V úterý dopoledne kriminalisté plzeňského kraje vyjížděli k tragické události v malé obci na Klatovsku, kde zemřelo dítě. Dosavadní vyšetřování ukázalo, že se jednalo o vraždu, podrobnosti ale policisté nezveřejnili. Podezřelý muž skončil v nemocnici.

Oznámení o otřesném činu obdrželi policisté po půl desáté hodině dopoledne. Do malé obce na Klatovsku tak vyrazili klatovští policisté i kriminalisté Plzeňského kraje. "V současné době můžeme pouze sdělit, že na místě po násilném útoku zemřelo nezletilé dítě," uvedla policejní mluvčí Pavla Burešová.

Související obsah

​Na místě byli i zdravotníci, kteří si převzali podezřelého muže do své péče, protože byl zraněný. Do nemocnice ho přepravili letecky. Mezitím kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání vraždy.

Věk a pohlaví dítěte či další podrobnosti k případu ale odmítli sdělit. "S ohledem na samotný počátek prověřování a probíhající úkony trestního řízení není možné poskytnout k případu žádné bližší informace," konstatovala Burešová.

TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz