Zajímavosti

Zásadní rozhodnutí Veroniky Žilkové před rozvodem. Tohle nikdo nečekal

Zásadní rozhodnutí Veroniky Žilkové před rozvodem. Tohle nikdo nečekal
Veronika Žilková Zdroj: TV Nova

Populární herečka Veronika Žilková zvládá rozvod s manželem Martinem Stropnickým překvapivě dobře. Úplně z kamene ale není, a tak musela pozastavit některé své aktivity. Na sociálních sítích z ní však dál vyzařuje síla a energie.

I v těžké situaci, ve které se nyní kvůli rozvodu s Martinem Stropnickým nachází, myslí Veronika Žilková na své fanoušky. Na instagramu až do středy zveřejňovala videa, na nichž svým sledujícím pravidelně předcvičuje.

Kvůli pozornosti, kterou oznámený rozvod vzbudil, se však rozhodla přibrzdit a cvičení na pár dní pozastavit. "Až poprask utichne, budeme zase společně pokračovat. Děkuji," napsala herečka na svůj profil. 

Související obsah

Příznivci Žilkové jí vyjadřují podporu. "Moc na vás myslím, držte se, jste skvělá žena," píše jedna z fanynek. "A nebuďte smutná, jste skvělá. A kromě jednoho vás miluje zbytek mužské populace v tomto státě," okomentoval rozvod Žilkové další z jejích sledujících. 

Důvodem rozvodu, který Stropnický oznámil e-mailem, si Žilková prý není jistá. Jiné mínění však má syn Stropnického Matěj. "Ty rozchody trvaly už nějakou dobu. Byly takové náznaky, že ten vztah prochází krizí, ale já nemám právo to posuzovat," řekl Matěj Stropnický. 

Žilková promluvila otevřeně o vztahu a těhotenství s Jiřím Menzelem:

niká, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz