Zajímavosti

Na Ondru už zapomněla. Brzobohatá se chlubí šarmantním společníkem

Na Ondru už zapomněla. Brzobohatá se chlubí šarmantním společníkem
Taťána Gregor Brzobohatá Zdroj: Profimedia

Skoro tři měsíce uplynuly od rozchodu manželů Brzobohatých. A vypadá to, že Taťána už Ondřeje ze svých myšlenek vyhnala a jde s hlavou vztyčenou dál. Po delší době se dokonce ukázala ve společnosti s mužským doprovodem. Tím nebyl nikdo jiný než legendární francouzský herec Pierre Richard.

Táňa Brzobohatá si začala užívat single života plnými doušky. Mezi troškařky nepatřila nikdy, takže nepřekvapí, že tento týden vyrazila na dostaveníčko s legendou francouzského filmu Pierrem Richardem. Ten do Prahy přijel se svým symfonickým orchestrem.

"Vždy nezapomenutelné a okouzlující setkání s touto legendou francouzského filmu a mým přítelem Pierrem Richardem. Nikdy nezapomenu na to, jak jsme se s mojí milovanou babi rády dívaly na jeho filmy a komedie," rozplývala se Miss World 2006 na instagramu.

Související obsah

​"Pierre dokazuje, že věk je opravdu jenom číslo. V létě točí dva filmy a navíc produkuje fantastické víno. Jeho vitalitu, energii a humor obdivuje celý svět a já s ním, navždycky pro mě bude ten nádherný potrhlý blondýn s černou botou," dodala okouzlující blondýnka.

O tom, že se manželství Brzobohatých rozpadlo, se začalo spekulovat začátkem loňského prosince. Ondřej informaci potvrdil až po několika týdnech. "Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému. Chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu," uvedl tehdy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz