Zajímavosti

Dara Rolins už to musela říct. Nemám jenom Nedvěda, přiznala zpěvačka

Dara Rolins už to musela říct. Nemám jenom Nedvěda, přiznala zpěvačka
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Fanoušci dobře vědí, že je jejich oblíbená zpěvačka dokáže čas od času překvapit. A tentokrát si Dara Rolins dala zvlášť záležet. Na instagramu přiznala, že navzdory kvetoucímu vztahu s fotbalistou Pavlem Nedvědem je pro ni stále důležitý i exmanžel Matěj Homola.

Dara Rolins musí s bývalým manželem vycházet kvůli jejich dceři Lauře. Vztahy mají dobře nastavené už od rozvodu. Zpěvačka, která v Itálii toká s novým přítelem Pavlem Nedvědem, teď ale měla potřebu říct to nahlas.

"Když zapadá slunce v Turíně. I na této adrese trávíme společný čas s mojí smečkou. A poslední dobou dost často. Těší mě, že stejně jako mě se v tomto městě líbí i Lole. A co mě těší nejvíc, že jsou všichni, kteří jsou v tomto příběhu pro mě důležití, a to včetně Matěje, navzájem takzvaně v míru a pohodě. Kéž by byl tento jev povinnou výbavou každé rodiny," napsala na instagramu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Mužem číslo jedna je pro Daru pochopitelně Nedvěd. Jako důkaz místo slibů ukázala zamilovanou fotku z restaurace. "Na večeři s fotbalistou. Jsem taaakhle zamilovaná," uvedla. "V Itálii je prostě za hvězdu můj muž. Já za fotografku," připojila k dalšímu snímku, na němž Nedvěd pózoval s fanynkami.

Související obsah

​Dvojice se dala dohromady loni v létě. Rolins tehdy v Itálii připravovala novou módní kolekci, Nedvěd tam zase dlouhodobě působí jako viceprezident fotbalového klubu Juventus. S pravdou ven šli až v prosinci, protože čekali na završení Nedvědova rozvodu.

Takhle Dara povzbuzovala Česko během covidové pandemie:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz