Domácí

Rybář nezatáhl ruční brzdu, snažil se zastavit rozjíždějící se auto. To ho přejelo

Vážným zraněním skončil pro staršího muže výlet na ryby do středočeských Měchenic. Když zastavil u přehrady Vranov, zapomněl zatáhnout ruční brzdu. Auto se sám snažil zastavit, vůz ho ale přejel.

Rybaření ve středočeských Měchenicích skončilo nešťastně pro 73letého muže. K přehradě Vranov přijel autem, začal vyndávat věci z kufru a zjistil, že nezatáhl ruční brzdu. Vlastním tělem se tedy snažil zabránit pomalu se rozjíždějícímu autu v tom, aby sjelo do vody. Sám ale skončil pod autem.

Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník. "Z toho důvodu byla komunikace uzavřena po dobu přistávání vrtulníku. Mezitím na místo dojeli záchranáři i hasiči, kteří muže zpod vozidla vyprostili a letecká služba ho převezla do pražské nemocnice," uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Související obsah

​Podle mluvčí středočeských záchranářů Moniky Novákové je muž ve Fakultní nemocnici v Motole. "Muž byl letecky transportován do motolské nemocnice s vážným poraněním hrudníku a břicha. Lékař mu musel zajistit dýchací cesty. Byl to starší muž, ročník 1949," řekla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz