Zahraničí

Tragická smrt mladé slovenské umělkyně. Zemřela při strašlivé nehodě

Při hrůzostrašné nehodě na slovenské rychlostní silnici R1 mezi Trnavou a Banskou Bystricou vyhasl život 28leté umělkyně Dáši. V autě byl i její teprve roční syn, který přišel o maminku. Půvabná blondýnka v minulosti působila třeba ve slavném bratislavském divadle L+S.

Pohled na fotky z tragické nehody vhání slzy do očí. Stala se v pondělí na rychlostní silnici R1 ve směru na Trnavu. 

"Při nehodě došlo ke srážce dvou kamionů a jednoho osobního motorového vozidla. Zasahující hasiči poskytli zraněným osobám předlékařskou první pomoc, havarovaná vozidla zabezpečili proti vzniku požáru a zamezili úniku provozních kapalin. Následkem nehody utrpěly čtyři osoby zranění různého rozsahu," informovali slovenští hasiči.

Mladá slovenská umělkyně zemřela při hrozivé nehodě Zdroj: HaZZ

Zranění nadané umělkyně a mladé maminky Dáši ale nakonec byla smrtelná. Podle Nového času nejdřív narazil náklaďák do odstavené dodávky a vzápětí se odrazil do cesty osobnímu autu, ve kterém Dáša seděla s manželem Martinem a jejich ročním synem Jankem. Žena zemřela po převozu do nemocnice.

Dáša v minulosti působila jako našeptávačka v bratislavském divadle L+S, kterému dali jméno legendy slovenského herectví Milan Lasica a Július Satinský.

Související obsah

"Měli jsme ji velice rádi. Bylo to milé, inteligentní, usměvavé děvče. Pan Lasica ji měl velmi rád. Jsme z toho všichni kolegové strašně smutní, je to hrozná tragédie. Vyjadřujeme hlubokou soustrast rodině," uvedla divadelní tajemnice Blanka Ábelová.

Zesnulá umělkyně Dáša s Milanem Lasicou Zdroj: oficiální zdroj
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz