Zajímavosti

Tomáš Zástěra draží trenky ze Survivoru: Lidé za pár hodin vybrali skoro milion

V pátek začala aukce "neuvěřitelných" plavek moderátora Tomáše Zástěry, které se proslavily v reality show Survivor. Po 13. hodině už přihazující zvedli cenu na více než 800 tisíc korun! Výtěžek půjde pro českou rodinu, která se potýká s nepřízní osudu.

Oranžové trenky Tomáše Zástěry jsou novým hitem sociálních sítí. K tomu dopomohla jeho kamarádka a kolegyně Zorka Hejdová, která Tomášovi v době jeho účinkování v reality show Survivor spravovala sociální sítě a tvrdila, že za Tomášova vítězství mohou právě jeho oranžové plavky.

Bylo totiž neuvěřitelné pozorovat, jak malý a hbitý moderátor v soubojích pravidelně porážel svalnatého fitness trenéra Braňa. Utkali se přibližně desetkrát, z toho devět výher si připsal právě moderátor Tomáš, který tak často dovedl svůj kmen k vítězství.

Tvrdé souboje, ale i hladové dny a studené noci strávil známý moderátor v tomto výrazném kusu oblečení, který se nyní rozhodl ve spolupráci s TV Nova vydražit pro dobré účely. Po pouhých několika hodinách lidé vybrali přes 800 tisíc korun a peníze stále přibývají. Dražba skončí ve středu.

Související obsah

"Kdyby mi někdo před dvěma měsíci řekl, že budu dražit svoje špinavé plavky, tak bych se mu upřímně zasmál. Asi bych si myslel, že to je někdo trochu fetišistický. Ale když z toho Zorka udělala takový fenomén, tak jsem se rozhodl udělat aukci a vybrat nějaké peníze lidem, kteří potřebují pomoc. Na plavky jsem vyrobil i rám a sám jsem je zarámoval," doplňuje Zástěra.

Vybrané peníze půjdou na dobrou věc pro tatínka a vdovce Romana, který zůstal nečekaně sám na tři děti. "Nejmladší dcera má od narození achondroplazii, tedy poruchu růstu a s tím spojené další zdravotní problémy. Na péči a výchovu jsem už dva roky sám. Naše milovaná manželka a maminka bohužel zemřela," nastínil Roman svůj příběh.

Související obsah

​Jeho devítiletá dcerka Verunka bojovala o život. Přišla o obě nohy a když už vše vypadalo nadějně a po roce se naučila chodit na protézách, přišla pro rodinu velká rána. Po očkování proti chřipce zemřela před dvěma lety maminka dětí. "Péči o dceru by mi velmi usnadnilo spolehlivé větší auto, kam bych naložil i vozík. Na cestách jsme opravdu často, ať už se jedná o návštěvy lékařů a specialistů, nebo jízdu do školy a zpět. Naše staré auto už dosluhuje a příspěvek nám byl zamítnut. Mám něco našetřeno, ale na nové auto to nestačí," uzavírá prosbu o pomoc Roman.

https://www.instagram.com/p/CbhaEsllZfO/

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz