Zajímavosti

Lázně prodávají dovolenou s Lucií Bílou, léto se zpěvačkou strávíte za pár korun

Letní wellness pobyt s Lucií Bílou nabízí Lázně Poděbrady. Na první pohled zarazí především cena, která je na program s hvězdou její velikosti podezřele nízká. Na dovolenou ale ve videu láká i sama zpěvačka.

Tři dny nebo týden v lázeňském hotelu, tři až devět procedur, polopenze a koncert Lucie Bílé k tomu. Poděbradské lázně lákají na letní wellness pobyt s legendou české pop music. Cena přitom začíná už na 5 390 korunách.

Bílá v lázních vystoupí v pátek 8. července. "Dovolte mi, abych vás pozvala na svůj recitál do Lázní Poděbrady. Budu se na vás těšit, přijeďte," láká zpěvačka.

Související obsah

​"Čeká vás 90 minutový koncert známé české zpěvačky Lucie Bílé v doprovodu klavíristy a skladatele Petra Maláska. Určitě se máte na co těšit, zazní hity Most přes minulost, Hallelujah a spousty dalších," uvádí lázně k události.

Kdo dá před nízkou cenou za pobyt i setkání s Bílou přednost luxusu, dovolená ho může vyjít i na více než 23 tisíc korun. Lázně mají v nabídce i pobyty s Lenkou Filipovou, Hankou Kynychovou nebo Michalem Prokopem.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz