Domácí

Tragická nehoda na jihu Čech. Řidič skončil s autem na střeše, zemřel

Tragická nehoda na jihu Čech. Řidič skončil s autem na střeše, zemřel
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Tragická nehoda se stala v pondělí ráno v Českém Krumlově. Řidič tam vyjel podle policie mimo komunikaci a skončil s vozem na střeše. Na místě zemřel.

Policisté přijali oznámení o nehodě v pondělí po osmé hodině. Událost se stala na silnici I/39 v ulici U Trojice v Českém Krumlově v tamní části Domoradice. "Při stoupání osobní auto z dosud nezjištěných příčin sjelo vpravo mimo komunikaci, kde se převrátilo na střechu. Následně se vrátilo zpět na silnici," řekl TN.cz policejní mluvčí Milan Bajcura.

Podle zjištění vyšetřovatelů nebyl řidič připoután. Na místě zemřel. "Poslali jsme tam dvě posádky záchranářů. Muž se vážně zranil a lékaři mu nedokázali pomoci," doplnila mluvčí záchranářů Petra Kafková.

Související obsah

Silnice byla v době nehody a následného odklízení vozu uzavřená, provoz byl řízen kyvadlově. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému (IZS). Příčiny a okolnosti nyní zjišťují policisté.

"Žádáme případné svědky, kteří v pondělí mezi 8:00 a 8:15 projížděli místem nehody, aby se ozvali na linku 158," vyzval Bajcura.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz