Domácí

Zdrcená Alex Mynářová. Nejdřív idylické Vánoce, pak zkáza a zmar

Pocity smutku a beznaděje nyní zažívá rodina Vratislava Mynáře. Mohutný požár totiž v noci na úterý zachvátil hospodu v Osvětimanech na Zlínsku, která patří právě hradnímu kancléři. Událost velmi zdrtila jeho manželku, která si posteskla na sociálních sítích.

Jen během chvíle se vše může otočit o 180 stupňů. Přesně tyto pocity zřejmě nyní prožívá manželka hradního kancléře Alexandra Mynářová. Obrovský požár totiž zničil hospodu v Osvětimanech, kterou její muž vlastní.

Událost Mynářovu manželku velmi zdrtila a zasáhla. Posteskla si proto na facebooku. Tam sdílela koláž zachycující nejen idylické Vánoce rodiny, kdy jsou děti s tátou u stromečku, ale i současnou podobu vyhořelé hospody. "Minulost," napsala ke svému příspěvku Mynářová.

Související obsah

Požár zachvátil hospodu Na Srubu, která se nachází v Osvětimanech ve Zlínském kraji, v noci na úterý. Objekt je přímo na sjezdovce a patří společnosti O. L. G. A. – S. K. I. – s. r. o., kterou vlastní právě hradní kancléř Vratislav Mynář.

Na místě zasahovalo sedm jednotek a požár se jim podařilo dostat pod kontrolu zhruba v půl třetí ráno. Podle předběžných odhadů vyšetřovatelů činí škoda asi 15 milionů korun.

Související obsah

Případem se zabývají také policisté. Ti pracují hned s několika verzemi. "Požár mohl vzniknout kvůli nedbalosti, technické závadě nebo mohl být založen úmyslně," informovala policejní mluvčí Milena Šabatová. Podle Mynáře nemohlo jít o žádnou náhodu, řekl Frekvenci 1.

Požár likvidovalo sedm jednotek. Podívejte se na záběry z místa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz