Zajímavosti

Dabér Pyško o konci kariéry Bruce Willise: Zažil jsem s ním krásné chvíle

Kdo by neznal snímky, jako jsou Smrtonosná past, Poslední skaut, Armageddon nebo Pátý element. Na kontě je má herecká megastar Bruce Willis. Herec už nic dalšího ale nenatočí. Ke konci jeho kariéry se ve čtvrtečním pořadu TV Nova Život ve hvězdách rozpovídal dabér Willise Alexej Pyško.

Konec kariéry herecké legendy oznámila ve středu na instagramu její rodina. Podle jejích slov má Willis vážné zdravotní problémy. Štáb TV Nova se setkal s Alexejem Pyškem, a má tak bezprostřední reakci českého dabéra Willise.

"Na to se nedá reagovat nijak optimisticky, protože když jde o zdraví, tak je to vždycky průšvih. Já toho chlapa mám zažitého a věřím, že rozhodnutí udělal z vlastní vůle. A že i když ho to stojí kariéru, že tady ještě bude dál a najde si třeba jiné povyražení," řekl Pyško.

"V poslední době těch filmů nenatočil tolik. Od jistého roku se o těch filmech nedá říct, že jsou ‘áčkové‘. Nicméně to propojení je tu několik desetiletí. Pro mě to znamená, že jsem si s ním zažil krásné období namlouvání jeho filmů ve studiích," dodal dabér legendárního herce.

Související obsah

V rozhovoru pro Život ve hvězdách zavzpomínal i na své dabingové začátky. "Když jsem začínal, v té době přišel slavný seriál Moonlighting (Měsíční svit, pozn. red.). Tam jsem dostal absolutní školu, protože Willis v těch 50minutových dílech měl třístránkové monology, které jsem si nosil domů, a vždy šlo o obrovskou kvalitu," popsal Pyško.

Ke konci kariéry​ Bruce Willise promluvil i herec, scenárista a režisér, který s ním často spolupracoval. "Všechna moje láska a respekt k mému velkému bráchovi Bruci Willisovi. Vím, že ho obklopuje báječná rodina s podporou a sílou. Bude vždy ten hrdina z plakátu na mé zdi, když jsem byl dítě," napsal na twitter M. Night Shyamalan.

"Ušli jsme spolu dlouhou cestu. Modlím se za to nejlepší pro tebe a tvoji úžasnou rodinu," napsal na instagram Sylvester Stallone a připojil nespočet společných fotek. 

https://www.instagram.com/p/CbvhWvaptGu/

"Úžasným podporovatelům jsme jako rodina chtěli sdělit, že náš milovaný Bruce má nějaké zdravotní problémy a v poslední době mu byla diagnostikována afázie, která má dopad na jeho kognitivní schopnosti," napsala rodina v příspěvku. Herec často hrál hlavní role v akčních filmech, například ve snímku Smrtonosná past či Armageddon. 

Roman Filip, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz