Zahraničí

Známá herečka už není single! Její nový objev zná skoro celý internet

Známá herečka už není single! Její nový objev zná skoro celý internet
Kristína Svarinská | Zdroj: Profimedia

Slovenská herečka Kristína Svarinská má nový objev. Fanoušci si ji dost často spojovali s jejím tanečním partnerem z televizní soutěže Let’s Dance, její přítel však mezitím seděl v hledišti.

Kristína Svarinská (32) je nově zadaná. Podle informací slovenského týdeníku Plus 7 dní se herečka údajně už několikrát objevila po boku známého youtubera jménem Expl0ited. Ten je o 7 let mladší.

Fanoušci měli za to, že Svarinská tvoří pár s profesionálním tanečníkem Markem Kličem ze slovenské soutěže Let’s Dance. O víkendu však seděl v hledišti této show youtuber Expl0ited, vlastním jmeném Peter Altof, se kterým pak herečka zamířila k němu domů.

Související obsah

Fotografové však pár zachytili už o pár dní dříve v jednom z bratislavských podniků a ze snímků bylo zřejmé, že dvojice má k sobě hodně blízko. Svarinská zatím vztah nijak nekomentovala.

Slovenská filmová a televizní herečka si zahrála například v českých filmech 10 pravidel jak sbalit holku, Teroristka, Srdce na dlani nebo Bezva ženská na krku.

Související obsah

Peter Altof alias Expl0ited je youtuberem od roku 2013. Na platformě, kde natáčí hraní videoher, má 966 000 odběratelů. Od roku 2015 byl ve vztahu s youtuberkou Momou, na konci roku 2018 se rozešli. 

Kristína Svarinská tančí v televizní soutěži Let’s Dance: 

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz