Krimi

Útočník měl v parku napadnout dvě děti. Policie pátrá po svědcích

Útočník měl v parku napadnout dvě děti. Policie pátrá po svědcích
Ilustrační snímek Zdroj: TV Nova

Policie hledá dva muže, kteří by měli objasnit případ v Plzni. Dosud neznámý útočník měl začátkem března napadnout dvě děti sedící na lavičce v parku. Ty skončily v péči lékařů.

Na mladistvého chlapce a nezletilou díku měl letos 9. března kolem 16:45 zaútočit v plzeňském lesoparku Homolka neznámý muž. Děti seděly na lavičce poblíž křižovatky ulic Úhlavská a K Vodojemu.

Vše začalo hádkou, kterou měl útočník ukončit násilím. "Obě děti při incidentu utrpěly zranění, která si vyžádala následné lékařské ošetření," řekla mluvčí policistů Veronika Hokrová. Bližší informace ke zranění ani k věku dětí policie nezveřejnila.

Související obsah

Policisté nyní pátrají po totožnosti dvou případných svědků, kteří by mohli mít důležité informace pro objasnění případu. Pokud poznáváte někoho z fotky níže, ozvěte se na číslo 158 nebo zajděte na nejbližší policejní služebnu:

Policie hledá dva svědky Zdroj: Policie ČR

​Co se domnělého útočníka týče, je vysoký 180 centimetrů, ve věku asi 30 let, má krátce střižené hnědé vlasy a byl oblečený do maskáčové bundy a modrých kalhot. Na pravé straně krku má vytetovanou pavučinu. Je podezřelý z výtržnictví.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz