Zajímavosti

Adam ze Survivoru: Nicol a Chili podcenily diváky. Doma mi tekly slzy

Jeden z nejkontroverznějších účastníků reality show Survivor Adam Raiter byl hostem úterního pořadu TALK!. Mluvil o návratu domů a také o svém milostném životě. Nastínil i svůj názor na některé z ostatních účastníků.

Adam Raiter se vrátil z Dominikánské republiky zhruba před měsícem. "Návrat do reality byl tvrdý, chvíli to trvalo, ale bylo to náročné. Ale na ostrově mi nic nechybělo. Byl jsem tam šťastnější a mrzí mě, že jsem tam nezůstal o něco déle," řekl Adam v pořadu TALK!. 

V kontaktu je například s jeho taktickým parťákem Vláďou, ale i s Dominikou nebo s Tomášem. "Nevím, s kolika lidmi to přátelství přetrvá. Ale něco jsme spolu zažili, takže to nejde utnout jen tak. Já jsem s nikým spor neměl, ale myslím si, že co bylo na ostrově, mělo by tam také zůstat," nastínil své smýšlení Adam.

Související obsah

​Nejtěžší pro něj prý bylo nevědět, co se děje doma a jak na něj reagují lidé. "Na tom mi asi nejvíc klesla psychika a nebyl jsem schopný pokračovat dál, protože když ti 17 lidí z 24 tvrdí, že jsi špatný nebo nefunguješ, to je dost velká většina," bál se Adam o to, jak ho vidí diváci reality show.

Naštěstí se jeho obavy nenaplnily a po návratu na něj čekala spousta hezkých zpráv. "Tekly mi slzy, když jsem zjistil, jak mě lidi vnímají. Nevěřil jsem tomu, že je to pravda. Ty reakce doma byly naopak nádherné. Ta moje kontroverze se očividně líbí i ostatním," myslí si bývalý účastník Survivoru.

Související obsah

​V pořadu se vyjádřil i k nepříjemným komentářům, které schytávají Chili s Nicol. "Mrzí mě to, ale společnost je taková. Možná to z jejich strany chtělo víc předvídavosti. Je rozdíl, jestli intrikuješ mezi svými spoluhráči a pak vysvětlíš, že to byla taktika, nebo prostě jen pomlouváš na kameru," podotkl Adam s tím, že by byl rád, kdyby se s nimi potkal i nyní po soutěži.

V pořadu promluvil i o svém vztahu s Agátou Hanychovou, prý do jejich vztahu ani netušil, že Veronika Žilková je její máma. Do vztahů se ale nyní nechce nijak tlačit. Zpráv od fanoušků je skutečně hodně, ale mezi fanynkami si Adam vybírat nechce. "Přišly i nějaké výhrůžky, ale mně je to jedno, ať mi to přijdou říct do očí," říká s úsměvem. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz