Domácí

Na Děčínsku hořela chata. Jeden člověk se zranil, dalšího našli mrtvého

Tři jednotky hasičů a záchranáři vyjížděli v úterý před 20. hodinou k požáru chaty v Rumburku na Děčínsku. Z hořící budovy zachránili jednoho člověka, který se nadýchal zplodin. Toho následně záchranáři převezli do nemocnice, kde podstoupí další vyšetření. Dalšího člověka našli v chatě mrtvého.

K rozsáhlému požáru chaty v Rumburku na Děčínsku vyjížděly krátce před osmou hodinou večer tři jednotky hasičů Ústeckého kraje. Z hořící budovy se jim podařilo dostat jednoho člověka, který skončil v péči záchranářů.

"Z hořící chaty jsme zachránili jednu osobu, která se nadýchala zplodin. Požár se nám krátce před osmou podařilo lokalizovat, ale stále ještě probíhá hašení," informoval okolo 21. hodiny mluvčí ústeckých hasičů Milan Rudolf.

Související obsah

​Zásah byl podle mluvčího komplikovaný a se smutným koncem. "Po lokalizaci jsme se museli dostat do objektu skrze střechu, jinak to nebylo možné. Měli jsme také nepotvrzenou informaci, že v chatě zůstala ještě jedna osoba. Tato informace se nám potvrdila, ale osoba již nejevila žádné známky života," dodal Rudolf.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz