Zajímavosti

Těhotná ve 49? Dara Rolins se podezřele drží za bříško, všimli si fanoušci

Těhotná ve 49? Dara Rolins se podezřele drží za bříško, všimli si fanoušci
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Dara Rolins (49) by mohla být v požehnaném stavu, domnívají se někteří lidé na sociálních sítích. Na fotce z červeného koberce si totiž všimli indicie, která u mnohých žen značí těhotenství. Zpěvačka a partnerka fotbalisty Pavla Nedvěda se držela za bříško a zářila u toho štěstím.

Dara vychovává 14letou dceru Lauru, kterou má s exmanželem Matějem Homolou, a o touze po dalších potomcích nikdy nemluvila. Přestože se řada fanoušků domnívá, že teď by mohla být znovu těhotná.

Na stopu je přivedla fotka z červeného koberce taneční show Let's Dance televize Markíza. Rolins se tam do hledáčků fotoaparátů potutelně usmívala a hladila se při tom na bříšku. To většinou dělají ženy v požehnaném stavu.

Navíc si všimli, že zpěvačka v poslední době zkrásněla. Kdyby skutečně byla v očekávání, ukazovalo by to na syna, kteří prý maminkám přidávají na půvabu. "Mně se třeba líbí, jak vypadá. A je mi jedno, jestli má nějaké úpravy. Každému se líbí něco jiného," napsala Jitka.

Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

​Dara se k domněnkám nevyjadřuje, místo toho zveřejnila odvážnou fotku v leopardí kombinéze. "Máte rádi zvířecí vzory? Já velice. Vždy jsem je měla ráda, hlavně ten tygří nebo leopardí. Prostě šelma. Za ty roky mám doma úplnou tygří sbírku, od tepláků přes legíny, košili, tričko po kabát. Myslím, že i čepice se tam najde," napsala bez jediné zmínky o mateřství.

Zpěvačky, která koncem roku oslaví 50. narozeniny, jsme se na údajné těhotenství zeptali. Na zprávu však do vydání článku nereagovala.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Takhle Dara Rolins povzbuzovala Čechy během covidu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz