Co nás čeká

Horoskop na pátek 15. dubna: Mars a Merkur provokují. Pozor na konflikty

Horoskop na pátek 15. dubna: Mars a Merkur provokují. Pozor na konflikty
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Mars s Merkurem čekají na příležitost, jak vybít svou energii. Navíc se mistrný provokatér Mars přesouvá do Ryb, a tak se může stát, že budete muset řešit nepříjemný konflikt. Ale co se týče lásky, v této oblasti vás optimistický Jupiter už delší dobu podporuje.

Beran

Umíte si bravurně hrát se slovíčky, takže vás čekají o Velkém pátku různá dobrodružství. Pokud žijete v manželském svazku, raději očkem kolem sebe moc neházejte, tentokrát by vám to jen tak neprošlo. Co nejvíce času věnujte vpodvečer svým nejbližším.

Býk    

Zajímejte se o duchovno a obstarejte si potřebné knihy, pokud máte pocit, že jich máte v knihovničce málo. Číst můžete i na internetu. Svátky jara jsou o novém životě a vy byste mohli zkusit některé věci v tom vašem přehodnotit a změnit k lepšímu.

Blíženci          

Jestliže patříte k nezadaným, může se váš status dneska změnit. Optimistický Jupiter v Rybách vám již delší dobu kyne svým přejícným úsměvem a nehodlá vás nechat na holičkách. Zbystřete zejména ve svátečních dnech, v nichž vás romantická luna plně podpoří.

Rak    

Dozvíte se velmi pikantní novinku, ale uděláte dobře, když si tajemství necháte pro sebe. Raději se věnujte údržbě domácnosti, výchově potomků či nějaké bohulibé, dobročinné záležitosti. Seznámíte se se zajímavými lidmi, kteří se stanou vašimi přáteli.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Lev     

Nesmyslně vám bude radit známý, který je jindy nejistota sama. Rozhodně nesmíte východisko z nepříjemné situace hledat způsobem, jenž je riskantní, nebo dokonce trestný. Dočasně byste snad byli úspěšní, ale v budoucnu byste mohli tvrdě narazit.

Panna 

O zvýraznění vaší osobnosti se o Velkém pátku stará Mars, který doporučuje, abyste investovali právě do sebe. Nemá jít o materiální věci, ale o záležitosti ryze duchovní, jak se na dnešní sváteční den sluší. Naštěstí bude stejně naladěná i rodina.

Váhy  

Nepříjemná zpráva může rozčeřit klidnou hladinu vašeho partnerského soužití. Názorové rozdíly, odlišné vnímání hezkého prožitku nebo třeba znechucenost nad jednáním druhého. To jsou věci, kterých se můžete dočkat. Do zítřka se však vše vysvětlí.

Štír     

Dařit se vám dnes budou jednání o investicích, případně v práci budete excelovat. Pokud studujete, můžete se bez obav vzdát únavného učení, protože zvládnete i to, o čem jste měli pochyby. V osobním životě si dopřejte chvilku oddechu a naberte síly.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Mars se dnes přesouvá do Ryb a přikládá pod kotel. Je to mistrný provokatér, může se bohužel stát, že budete nuceni řešit nepříjemný konflikt. Naštěstí se v tomto období objevují i příznivé okolnosti, takže se nakonec vše v dobré obrátí. S protějškem se usmíříte.

Kozoroh         

Tento den přeje lásce, takže se může snadno stát, že malému přešlapu neodolají ani ti z vás, kteří jsou dlouhodobě zadaní. V takovém případě však přece jenom lépe uděláte, když se včas stáhnete. Vůbec přitom nevadí, že si vysloužíte pověst morouse.

Vodnář          

Mars s Merkurem jsou s vaším znamením ještě pěkných pár dnů v napěťové kvadratuře a čekají na příležitost, jak vybít svou energii. Jestliže se nebudete ovládat, může se stát, že sváteční dny prožijete v nepříjemné rodinné atmosféře.

Ryby  

Jelikož vás partner příjemně překvapí, musíte mu oplácet stejnou mincí. O víkendu byste se neměli moc fyzicky namáhat. A hlavně nesmíte ponocovat, přineslo by vám to zdravotní problémy. Při řízení auta se věnujte primárně volantu, vyplatí se to.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz