Domácí

Pohřešovaná dívka (20) z Brna: Nečekaná pomoc přišla od Slováků

Pohřešovaná dívka (20) z Brna: Nečekaná pomoc přišla od Slováků
Pohřešovaná dívka Zdroj: Policie ČR

Přes měsíc pátrají po dívce (20) brněnští policisté i její kamarádi. Pohřešovanou, která trpí zdravotními problémy a musí kvůli nim brát léky, se jim ale najít nedaří. O víkendu se tak vypravil do moravské metropole pomoct s hledáním speciální tým ze Slovenska.

Od 8. března pátrají policisté po slečně z Brna. Může být v ohrožení, protože u sebe nemá léky. Naposledy ji viděli v brněnské ulici Grohova, potom se po ní slehla zem.

Do hledání 20leté dívky se zapojují lidé z celého Česka, veškerá pomoc je však zatím bezúspěšná. O víkendu přijel do Brna i speciální SAR Team ze Slovenska, který se zaměřuje na pohřešované. "Využili jsme drony, ale i pěší prohledávání scénických míst, která dotyčná ráda navštěvuje," uvedli jeho členové na facebooku. Ani jejich zapojení ale nevedlo k nalezení nezvěstné.

Mladá žena má už 34 dní vypnutý mobilní telefon, neplatila kartou ani se nepřihlásila na sociální sítě. Nepotvrdila se ani informace, že z Brna v den svého zmizení odjela do Znojma.

Související obsah

Dívka měří 168 až 170 centimetrů a vypadá na svůj věk. Je hubené postavy, má hnědočerné rovné vlasy a hnědé oči. Poznávacím znamením může být tetování na levém předloktí a jizvy na obou předloktích. Svědci ji naposledy viděli v brněnské Grohově ulici.

Poznatky, které by pátrání posunuly, nezískali ani policisté. "Kdo má o pohřešované jakékoliv informace, prosíme, ať je předá na lince 158," vyzval policejní mluvčí Petr Vala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz