Zajímavosti

Výměna: Náhradní maminka neumí vařit! Její polévka skončí v záchodě

Středeční Výměna manželek se blíží. Diváci v ní mohou sledovat, jak si poradí Jiřina, která není příliš zdatná kuchařka, v rodině s malým dítětem a jestli se dokáže Martina přizpůsobit submisivnímu prozatímnímu partnerovi a zcela jinak vedené domácnosti.

V nové epizodě se diváci setkají s rodinou, která žije v Příbrami, a to s Jiřinou (43), Martinem (47), Tomášem (21), Nikolkou (7) a Kristýnkou (5). Do Výměny manželek přihlásila rodinu Jiřina zejména kvůli finanční stránce.

Také by byla ráda, aby si její manžel Martin uvědomil, že není tak špatná. Manželé se poznali před dvanácti lety a v jejich vztahu už nějakou dobu údajně chybí zážitky. Například spolu nebyli mnoho let ani na obyčejné večeři.

Na druhé straně se diváci seznámí s Martinou (30), Martinem (33) a Martínkem (8 měsíců), kteří žijí v Kladně. Martina chce, aby si Martin zkusil, jestli bez ní zvládne fungovat. Zároveň o něm říká, že je to velký cholerik. Dokonce po ní kontroluje, jestli uklidila podle jeho představ. Martinovi by přála, aby přišla paní, která je od rány a trochu by ho srovnala.

Související obsah

​Martin z Kladna opravdu velmi rychle zjistí, že jeho žena je vážně tou pravou. S Jiřinou totiž nebude vůbec spokojený. Nejvíc se pozastavuje nad tím, že má tři děti, ale podle jeho slov absolutně nezvládá chod domácnosti.

Velkým problémem je hlavně to, že neumí vařit. Když mu dala ochutnat polévku, nechal se slyšet, že je tak maximálně pro psa, ale nakonec stejně skončila v záchodu. 

Sledujte středeční Výměnu ve 20:20 na TV Nova nebo už nyní na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz