Zajímavosti

Velikonoční horoskop podle znamení: Toto vás čeká o svátcích jara

Velikonoční horoskop podle znamení: Toto vás čeká o svátcích jara
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Pro některé dlouho očekávané svátky, pro jiné volno a pro někoho zkrátka den jako každý jiný. I to jsou Velikonoce. Můžete očekávat, že čas strávený s rodinou vám přinese mnoho dobrých vzpomínek. Jak se o těchto svátcích bude dařit jednotlivým astrologickým znamením?

Blíží se Velikonoce, první jarní svátky. S jejich příchodem oslavíme nejen konec zimy a tolik očekávaný příchod jara. Jde také o čas setkávání, sbližování, radosti. Jak ho jednotlivá znamení budou prožívat, to pro TN.cz prozradila astroložka Hana Černá.

Beran

Je to váš měsíc, protože stále trvá období, kdy je Slunce ve znamení Berana. Vše prožíváte naplno, jste aktivní a má se vám dařit. Pokud budete myslet pozitivně, přitáhnete si do svého života vše, co chcete. Nečeká vás klid, naopak. Jen pozor na povýšenost a snahu, aby během svátků vše probíhalo v souladu. Snažte se zabránit hádkám tak, že budete více vnímavější k druhým. Cestujte, sportujte, věnujte se svým koníčkům, a naberte tak novou sílu.

HOROSKOP: Individuální, partnerský nebo profesní? Nechte si jej sestavit na míru!

Býk

Blíží se vaše silné a příznivé období. Milujete jaro, přírodu, výlety, posezení a setkání s rodinou a blízkými, pro které dokážete být velmi štědří a pohostinní. Rádi se předvedete se svým kuchařským uměním. Velikonočních svátků si dokážete užít. Chcete sice klid, ale blíží se doba akce a změn. Svátky si užijete v kruhu přátel a rodiny.

Související obsah

​Blíženci

S probouzející se přírodou se u vás objeví příval energie a budete toho chtít mnoho stihnout. Velikonoční svátky vám na všechny plány ani stačit nebudou. Jste společenští, budete chtít navštívit i přivítat spoustu známých a zajet na zajímavá místa. Jen toho nechtějte po svých blízkých tolik. Nemusí být naladěni na stejnou vlnu a mohlo by dojít k oboustrannému zklamání. Vy se snažíte a oni by raději odpočívali.

Rak

Jste citliví, vnímaví a chcete, aby se vaše rodina cítila dobře. Uděláte pro ni mnoho. Velikonoční svátky chcete trávit s blízkými, tak volný čas můžete využít pro zharmonizování a vylepšení domova. Budete řešit něco ve vztazích, nějaká žena vám může způsobit problém. Snažte se být větší diplomat a nevyvolávejte spory. Budete se cítit dobře doma, ale nepohrdnete i výletem do přírody. Potom se zase rychle rádi vrátíte do svého oblíbeného prostředí.

Další znamení zvěrokruhu najdete na následující straně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz