Zajímavosti

Potýkal jsem se s matčinými nepřáteli, přiznal syn Žilkové. Teď slaví úspěchy

Mít slavné rodiče nemusí být vždy med. Jak se podařilo herci Vincentu Navrátilovi, synovi Veroniky Žilkové, prodrat se na výsluní? V úterním pořadu TALK! ho vyzpovídala moderátorka Rebecca Diatilová.

Vincent Navrátil je z umělecké rodiny, jeho máma je totiž herečka Veronika Žilková. "Člověk buď může jít stejnou cestou jako jeho rodiče, nebo úplně opačnou. A navzdory tomu, že si máma přála, abych šel tou opačnou cestou, jsem si vybral tuto," říká Navrátil, který v současnosti působí jako herec, režisér i scenárista. Máma z něj chtěla prý mít doktora. 

V životě ho stále provází předsudky kvůli jeho slavným příbuzným. "Protože jsem z této rodiny, musel jsem vždy lidem dokazovat, že jsem si ty věci vybudoval sám. Navíc je i těžké odhadnout, co z toho jsem si vybudoval sám a co jsem v životě získal díky tomu, kde jsem se narodil. Samozřejmě mi to pomohlo," nastínil Navrátil.

Související obsah

​V začátcích kariéry se na něj dívali lidé skrz prsty. "Moje máma je sice protkaná showbyznysem, ale také má nějaké nepřátele. A ti jsou dědiční, setkávám se s tím celý život, ale nikdy mě to nijak zvlášť netrápilo. Ale když jsem třeba přišel do školy, tak si se mnou nikdo nepovídal, protože se na mě dívali jako na fracka ze slavné rodiny, ale to k tomu patří. Zpevnilo mě to jako člověka," je si jistý Vincent.

Před několika dny měl herec 25. narozeniny, které oslavil prací ve střižně. V tuto chvíli totiž pracuje na skečové show První dobrá, která míří na obrazovky TV Nova. "Je to prvotina mé firmy, která jde do televize, takže jsem nervózní. Karta se obrátila a do tohoto pořadu jsem obsadil svoji mámu," směje se režisér. 

Diváci se na komediální show mohou těšit 27. dubna na Nova Fun a v každém dílu budou jiní hvězdní hosté, mezi nimi například Vojtěch Kotek, Hynek Čermák, Lukáš Pavlásek nebo právě zmiňovaná Veronika Žilková. "Co se týče hranice drsnosti nebo černého humoru, my bychom zašli ještě dál, ale chápeme, že na to všichni nejsou zvyklí," doplňuje Vincent s tím, že věří, že každý si v show něco najde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz