Zajímavosti

Těžká zkouška vztahu Dary s Nedvědem. Fotbalista skončil před soudem

Těžká zkouška vztahu Dary s Nedvědem. Fotbalista skončil před soudem
Dara Rolins a Pavel Nedvěd Zdroj: Se svolením Dary Rolins

Období, kdy bylo všechno zalité sluncem, pro Daru Rolins a Pavla Nedvěda zřejmě končí. Bývalému kapitánovi české reprezentace totiž hrozí trest kvůli kauze jeho turínského klubu, v němž působí jako viceprezident. Juventus měl údajně falšovat účetnictví. Proces před italským federálním soudem začal tento týden.

Vztah Dary Rolins a Pavla Nedvěda je před těžkou zkouškou. Italský soud zahájil proces s turínským fotbalovým klubem Juventus, jehož je Nedvěd viceprezidentem. Klub si údajně falšoval účetnictví, měl třeba vydávat faktury za neexistující služby.

A jak upozornil portál La Gazzetta dello Sport, soudce chce potrestat kromě jiných vysokých funkcionářů i Nedvěda. Hrozí mu osmiměsíční zákaz činnosti a s tím spojená ostuda ve fotbalovém světě. Juventus by měl navíc zaplatit pokutu 800 tisíc eur, zhruba 20 milionů korun.

Soud začal v úterý a pokračovat má ve čtvrtek, píše web Cartilage. Nedvěd se k trablům zatím nevyjádřil. Po boku nemá ani Daru, která odletěla na začátku týdne s dcerou Laurou do Ameriky.

Související obsah

"Po dlouhé době zpět v Americe. Lola má velikonoční prázdniny, tak jsme vyrazily ohřát se, tentokrát na Floridu. A bonus k tomu, možná úplně poprvé se nám podařilo potkat se v rodinném kruhu. Já a moje sestra a plný dům našich velkých dětí," pochlubila se zpěvačka na instagramu.

Je možné, že pokud Nedvěd skutečně odejde s trestem, Dara se za ním do Itálie vrátí dřív. Jejich vztah by osobní podpora ve složitých okamžicích určitě upevnila.

Takhle Dara povzbuzovala Čechy, teď asi bude potřebovat povzbudit sama:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz