Zajímavosti

Není zlé uspokojit se před zrcadlem, připustil Matuš. Lucinku manžel překvapil

Láska, sex a trápení. Bohuš Matuš se svou manželkou Lucinkou budou pravidelně radit v pořadu Život ve hvězdách o všem, co se týká milostného života. A hned napoprvé jsme se od nich dozvěděli řadu pikantností. Řeč přišla třeba na vzrušení ze sebe samotného před zrcadlem, robertek vlastnoručně vyřezaný ze dřeva nebo touhu intimně se sblížit s manželovým otcem. Jak choulostivé otázky dvojice ustála?

Zpěvák s hlasem jako zvon, který v minulosti získal i Slavíka. V posledních letech je ale o Bohušovi Matušovi slyšet spíše ve spojitosti s jeho teď už manželkou Lucinkou. Jejich vztah je propírán médii už od začátku, kdy byla Lucie nezletilá. I my jsme se rozhodli využít jejich neutuchající popularity a zřídili jsme jim vlastní poradnu.

"Dámy a pánové, já vás zdravím v pořadu Život ve hvězdách, jsme tady opět. Je o nás obrovský zájem a já se tomu, přátelé, nedivím, protože takový úkaz, jako jsem já a moje krásná žena Lucie, se nenajde ani v Polsku, v Maďarsku, v Rumunsku, no prostě nikde. Takže se máte na co těšit," představil se Matuš.

Dotazů přišlo opravdu hodně. My pro vás vybrali ty nejzajímavější. Ale proč si vlastně tento manželský pár myslí, že může radit?

Související obsah

"Já rád poradím každému cokoliv, protože nějakou zkušenost už mám. Myslím si, že něco už vím," tvrdí Bohuš. "Tohle je můj první a doufám, že i poslední vztah, tak uvidím, co jste si na mě připravili a nějak se prostě přizpůsobím," dodala Lucie.

1. otázka: Přitahuje mě manželův otec, rodinné oslavy jsou pro mě utrpením, bojím se, že se opiju, vše prozradím nebo se neudržím a napadnu jej na chodbě. Jak zabránit nežádoucí přitažlivosti mezi dvěma lidmi?

Bohuš Matuš: "Přitahuje mě manželův otec, no. Tak to se děje velmi často. Dle mého názoru je dobré to říct prostě popravdě. Je to těžké a já vždycky, když se mi něco takového děje, tak se k tomu přiznám. A řeším to s tím člověkem přímo na rovinu."

Lucie Matušová: "Já si tu situaci upřímně nedokáže představit. Jako fakt ne."

Bohuš: "I mně se to párkrát stalo, když jsem byl mladší, že se mi někdo zalíbil. Bylo to u jednoho kamaráda, ten tam měl kamarádku a ta tam po mě prostě vyjela. Tak mu říkám, hele, co mám dělat, to je strašné. Stejně na mě pořád dotírala, ale já jsem jí to řekl."

Lucie: "Tohle prosím vystřihnout. To se mi nelíbí."

Související obsah

2. otázka: Vzrušuji sám sebe pohledem na své nahé tělo do zrcadla. Bojím se, že to není normální.

Lucie: "Ježkovy oči, nevím, jestli je to v pořádku. Mně to osobně přijde divné."

Bohuš: "No tak každý jsme nějaký. To, že ho to vzrušuje, že jsou tací mezi námi, neodsuzuji. Když ten člověk, dejme tomu, cvičí nebo ta žena je prostě hezká a líbí se sama sobě, tak je to jedině dobře. A když ji to ještě k tomu vzrušuje, má z toho potěšení, tak je to ještě bonus navíc. Já to neodsuzuji."

3. otázka: S manželem jsme si stále vzdálenější, z předchozího vztahu mám syna, kterého vychováváme a společně máme ještě jednu dcerku, mám ale pocit, že manžel syna z předchozího vztahu zanedbává a společnou dceru silně protěžuje. Mám se já snažit vyrovnat chybějící lásku synovi, nebo si s mužem promluvit? Je to těžká situace.

Lucie: "Určitě na prvním místě jsou vždycky děti. Ale určitě by to chtělo i nějak urovnat, promluvit si o tom. Je to o domluvě, ale zanedbávat děti je to nejhorší."

Bohuš: "V tomhle případě, kdy třeba zanedbávají syna, protože mají společnou dceru a syn je z minulého manželství, to je jako přes kopírák. Je to všechno přirozené a normální. Opravdu je důležité domluvit se s partnerem a něco s tím udělat."

Související obsah

4. otázka: Jak se vyrovnat s velkým věkovým rozdílem? Můj partner je o 40 let starší a já se bojím, že nebude stačit mému divokému sexuálnímu tempu. Často se zadýchává a potí.

Bohuš: „No, je to problém. Protože pokud je o 40 let starší a vy mu dáváte viagru, tak ho může ještě trefit. Protože to jde na srdíčko. Existují a znám jednu rodinu, kde taky nezvládal, tak v dílničce vyřezal, protože to byl kutil, robertka. Uspokojil tu ženu tím robertkem."

Lucie: "Ze dřeva?"

Bohuš: "No měl to všechno ohoblované. Takže pak byla velice spokojená a jsou spolu dodnes."

V příštím Životě ve hvězdách se můžete těšit na další kolo. A kdo ví, třeba Bohuš s Lucinkou ve své poradně Láska, sex a trápení zodpoví i váš dotaz, poslat jim ho můžete přes náš instagram.

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz