Zajímavosti

VIDEO: Policisté baví Čechy. Ochranka sejmula koledníky jako v akčním filmu

"Veselé, hravé a usměvavé Velikonoce." To přejí Čechům strážci zákona, kteří v sobotu na sociální sítě umístili speciální sváteční videoklip. Ochranka v něm používá chvaty jako v akčním filmu a koledníkům nedává žádnou šanci. Na originální přání se můžete podívat i vy.

Policejní video se objevilo na sociálních sítích v sobotu odpoledne a jen na facebooku během prvních čtyř hodin od zveřejnění posbíralo více než 1 500 pochvalných reakcí. Ačkoliv mezi desítkami komentářů zaznívá i kritika, lidé berou záběry převážně s nadsázkou.

Strážci zákona chtějí speciálním videoklipem popřát Čechům "veselé, hravé a usměvavé Velikonoce". V klipu se parta koledníků s pomlázkami řítí za ženou vystupující z auta, ta má však u sebe bodyguarda.

Související obsah

​​Ochranka proti "vetřelcům" používá chvaty a kopy jako vystřižené z akčního filmu. Rány padají na všechny strany, až nakonec koledníci zůstávají ležet na jedné hromadě.

"Co děláš, vždyť jsou Velikonoce," reaguje v tu chvílí překvapená žena, která si po "vzkříšení" všech koledníků s nimi připije vesele na zdraví.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz