Krimi

Žena měla pobodat tři malé děti. Jedno je po smrti, dvě v nemocnici

Žena měla pobodat tři malé děti. Jedno je po smrti, dvě v nemocnici
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Policisté prověřují brutální útok, který se stal v sobotu odpoledne v Karlových Varech. Podle informací TN.cz tam měla žena pobodat tři malé děti. Jedno zemřelo, další dvě skončily v nemocnici.

Policisté v sobotu zadrželi ženu podezřelou z pobodání tří malých dětí. "Dnes kolem 16. hodiny došlo v Karlových Varech k násilnému trestnému činu, při kterém utrpěla jedna nezletilá osoba zranění neslučitelná se životem. Další dvě nezletilé osoby byly se svými zraněními převezeny do nemocnice," sdělil TN.cz mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Obě zraněné děti skončily v karlovarské nemocnici, jak potvrdila její mluvčí Markéta Singerová. "Do nemocnice v Karlových Varech byly dnes převezeny dvě děti ve věku šest týdnů a pět let. Mladší bylo hospitalizováno na standardním oddělení. Starší bylo vzhledem k poraněním letecky transportováno do Fakultní nemocnice Motol ve stabilním stavu," sdělila.

Podle Deníku.cz mají být oběťmi zřejmě sourozenci. Útok nepřežila tříletá dívka.

Související obsah

Co přesně se na místě neštěstí stalo, policie odmítla komentovat. Ubezpečila pouze, že kriminalisté se případem usilovně zabývají. "S ohledem na samotný počátek prověřování a probíhající úkony trestního řízení není možné poskytnout k případu žádné bližší informace," dodal Kopřiva.

​"Na místo vyjížděly tři naše posádky," doplnil ho mluvčí krajských záchranářů Radek Hes s tím, že ani on se blíže k tragické události kvůli probíhajícímu vyšetřování vyjadřovat nemůže.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz