Zajímavosti

Padla poslední klapka seriálu O mě se neboj. Na tohle všechno se můžete těšit

Před pár dny padla poslední klapka nového osmidílného seriálu O mě se neboj, který natočil režisér Biser Arichtev. V hlavní roli romantického seriálu uvidí diváci Václava Matějovského a Veroniku Arichtevu, těšit se můžou ale také na Patricii Pagáčovou nebo Romana Vojtka.

Nový romanticko-komediální seriál O mě se neboj provede diváky příběhem rozvádějící se matky v nesnázích a sebevědomého právníka, který zapomene na její rozvodové stání a způsobí tím celou řadu problémů.

"Musím říct, že to bylo intenzivní. Ani jsem si to celé nestihl uvědomit a už je konec. Celé to je dělané na pohodu, postavy v zásadě všechny mají dobrý laskavý podtext," přiblížil režisér.

Do ústřední dvojice obsadili tvůrci herečku Veroniku Arichtevu a Václava Matějovského. "Tady je to celé takové veselejší a milejší, fakt se tady sešel úplně super štáb. Všichni jsme si sedli," nešetřila chválou Arichteva.

Související obsah

​V dalších rolích se představí například Lukáš Příkazský, Ivana Jirešová, Patricie Pagáčová nebo Roman Vojtek. "Neměl jsem tady úplně velikou roli, i když pro tu zápletku významnou, ale měl jsem radost, že jsem mohl pracovat zase s Biserem Arichtevem," pochvaloval si Vojtek.

"Réza, nejlepší kamarádka Evy (Veroniky Arichtevy) je těhotná a nemá tatínka k miminku. Snaží se ho sehnat a vše se točí hlavně kolem toho," přiblížila svou postavu Patricie Pagáčová.

Poslední klapka seriálu plného situací, které dnes a denně zažívá každý z nás, padla před pár dny. Teď tvůrci zamířili do střižny.

Lucie Králová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz