Zajímavosti

Velikonoce celebrit: Marešovi zůstalo jen jedno vejce, ze Zagorové čouhala kuřátka

Velikonoce celebrit: Marešovi zůstalo jen jedno vejce, ze Zagorové čouhala kuřátka
Velikonoce u moderátorky Lucie Borhyové | Zdroj: Se souhlasem Lucie Borhyové

Smutný pohled do košíčku Leoše Mareše, zuřivý koledník Anety Vignerové i zručně malovaná vajíčka Lucie Borhyové. Podívejte se, jak české celebrity slaví Velikonoce!

Některé osobnosti českého showbyznysu si potrpí na velikonoční tradice, jiným zase Velikonoce utečou kvůli práci. Tak jako tak se svými svátečními trampotami vždy podělí se svými fanoušky a vy se nyní můžete podívat.

Moderátorka Lucka Borhyová nechala objektiv fotoaparátu nahlédnout do své "tajné laboratoře", kde spolu s rodinou plánuje ideální Velikonoce a maluje nádherná vajíčka!

​Manželka Leoše Mareše Monika se pochlubila miskou malovaných vajíček a popřála všem krásné svátky. Na některé kusy si zřejmě brousil zuby i její manžel, nakonec však, jak ukázal na svém instagramu, mu zůstaly jen oči pro pláč.

Monika měla vše připravené...

https://www.instagram.com/p/Cce8wt1sLVx/?utm_source=ig_web_copy_link

... ovšem Leoš ostrouhal.

https://www.instagram.com/p/CcfADeROO5c/?utm_source=ig_web_copy_link

Související obsah

​Moderátorka Veronika Petruchová si "povzdechla", že ji ani letos nečeká pravá jihomoravská mrskačka. "Jeden rok jsem se tomu nějak vyhnula, další přijeli naši do Prahy a pak covid a další vlna … no a najednou už je to pár let, kdy jsem ty naše pravé slovácké Velikonoce prožívala se vším všudy. Ani letos mi to nevyjde, ale všechno je, jak má. Takže kluci, chlapi, hlásím – nebudu doma," upozornila. Své prohlášení alespoň doplnila krásnou fotkou z maskérny.

https://www.instagram.com/p/Ccdo4uErKN8/?utm_source=ig_web_copy_link

Vždy elegantní Hana Zagorová, které koukala umělá kuřátka z výstřihu i rukávu, dopřála svým fanouškům pohled do kuchyně a pokynula jim sklenkou vaječného likéru. "Krásné Velikonoce jako vymalované!" okomentovala snímek.

https://www.instagram.com/p/CcczICOL681/?utm_source=ig_web_copy_link

Související obsah

​Monika Absolonová potěšila fanoušky pohledem na velikonoční hostinou. "Mazance jsou trosku tmavší, tak jsem teď další várku dala na minimum. Všechno jsem stihla, tak teď už pohoda. A jdu hledat TV program, kdy budou Veselé Velikonoce s Belmondem a večer bude Tvář!" napsala.

https://www.instagram.com/p/Ccc0ruwq7Y3/?utm_source=ig_web_copy_link

Modelka Aneta Vignerová se pochlubila synkem Jirkou, ze kterého evidentně roste zkušený koledník! Mocným máchnutím proťala jeho žíla vzduch, síla vlastního úderu mládence dokonce až překvapila. Podívejte se na video:

https://www.instagram.com/p/CcfEsnjj3Tv/?utm_source=ig_web_copy_link

Tereza Ramba by si asi ráda užila svátečního klidu, s takovým rošťákem má ale smůlu! S přáním veselích Velikonoc sdílela toto video:

https://www.instagram.com/p/CcfUPmMjwHy/

Láskyplné video manželky Leoše Mareše k jejím narozeninám (2/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz