Krimi

VIDEO: Nepovedené přepadení. Odvážná prodavačka se zbraně nelekla a lupiče vyhnala

Dvojice mladíků se pokusila vykrást obchod v Labské ulici v Brně. Prodavačka se však pachatelů nebála a vyhnala je ven. Brněnští kriminalisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při jejich hledání.

Dva neznámí pachatelé si před obchodem nasadili kukly a vstoupili dovnitř. Jeden z pachatelů zůstal u dveří, které zavřel, aby na sebe neupoutali pozornost. Druhý mladík přistoupil k prodavačce s taškou a pistolí. Následně po ní vyžadoval peníze.

Muži však nepočítali s tím, jak bude prodavačka reagovat. "Žena za pultem se ovšem zachovala velmi statečně, nenechala se zastrašit, na pachatele začala křičet, že mu nic nedá, a v podstatě oba lupiče vyhnala z obchodu ven," uvedla mluvčí Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje Andrea Cejnková. Žena zareagovala ihned a pachatelé byli za pár vteřin na útěku.

Související obsah

​Dvojice tak z místa utekla s prázdnou, a ještě k tomu málem přišla o zbraň, která jednomu z pachatelů při útěku upadla na zem.

Celou událost natočila bezpečnostní kamera. Policie žádá občany, aby se s informacemi o osobách na záběrech obraceli na tísňovou linku 158.

TN.cz, nac
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz