Domácí

Hrozný zážitek: Muž ve vlaku opakovaně onanoval před mladou dívkou

Hrozný zážitek: Muž ve vlaku opakovaně onanoval před mladou dívkou
Podezřelý muž Zdroj: Police ČR

Až dva roky vězení hrozí muži, který minulou neděli opakovaně onanoval ve vlaku před mladou dívkou. Nepříjemná událost se odehrála mezi železničními stanicemi Praha-Radotín a Černošice-Mokropsy. Po podezřelém policisté zatím pátrají a prosí veřejnost o pomoc.

Nepříjemný zážitek potkal minulou neděli mladou dívku, která cestovala vlakem z pražského smíchovského nádraží domů. Při jízdě mezi železničními stanicemi Radotín a Černošice-Mokropsy si všimla neznámého muže, který před ní onanoval.

"Dívce se jeho chování pochopitelně nelíbilo a odešla do jiné části vlaku. Muž ji však po chvilce našel a v onanii pokračoval. Opět tak byla nucena přejít jinam, což podezřelý nesl s nelibostí a dívce začal nadávat. Naštěstí vlak dorazil do její stanice, kde s pláčem vystoupila a následně celý zážitek popsala doma mamince," uvedl pražský policejní mluvčí Jan Rybanský.

Související obsah

Dívka spolu se svou matkou následně vše nahlásili policii, která ihned zahájila pátrání. Muži za toto výtržnictví hrozí až dva roky. "Podezřelého zaznamenaly kamery na železniční stanici v Berouně, kde vystoupil. Je tedy velmi pravděpodobné, že by to mohlo být i jeho místo bydliště. Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku tísňového volání 158," dodal Rybanský.

Snímky podezřelého muže:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz