Domácí

Seniorka pečující o syna neměla na jídlo, tak kradla. Pomoci jí můžete i vy

Seniorka pečující o syna neměla na jídlo, tak kradla. Pomoci jí můžete i vy
Ilustrační snímek | Zdroj: Profimedia

Velkou vlnu solidarity vyvolal příběh seniorky z Hradce Králové. Ta kvůli finančním problémům musela krást jídlo. Strážníci to vyřešili domluvou a jídlo ženě koupili. Po zveřejnění se ale ozvala řada lidí, kteří by ženě také chtěli pomoci. Městská policie teď prozradila, jak na to.

Příběh nešťastné seniorky, která byla minulý týden finanční tísní donucena až ke krádeži potravin, má pokračování. Po zveřejnění článku naši redakci TN.cz i královéhradeckou městskou policii kontaktovala celá řada lidí, kteří chtěli seniorce pomoci.

Městská policie tak na svém facebooku zveřejnila kontakt na sociální oddělení, které již seniorce pomáhá. Na ně se tak můžete obrátit v případě, že chcete ženě jakoukoliv formou pomoci.

Související obsah

"V případě seniorky ve finanční tísni probíhá šetření. Seniorka je zaopatřená ze strany sociálních pracovníků a bude jí nabídnuta i další pomoc. Bližší informace poskytne vedoucí oddělení Mgr. Kotala Jiří, na telefonu: 495 707 322, mobilu: 721 047 059 nebo e-mailu: Jiri.Kotala@mmhk.cz," vzkázali městští policisté.

Žena poté, co ji minulý týden přistihli při krádeži potravin v obchodě, se strážníkům přiznala a řekla, že je kradla proto, že má hlad, pečuje o nemocného syna a dostala se do finanční tísně, když známé půjčila peníze, která jí je nevrátila.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz