Zajímavosti

Drahokoupil o své psychice: Je to prokletí. Ukázal i přítelkyni

Jak se zpěvák Vojta Drahokoupil nyní vyrovnává s psychickou nemocí? Reportéři pořadu Život ve hvězdách jej šli s kamerou navštívit až do jeho nového bytu, kde bydlí se svojí partnerkou, která nám i na něho něco práskla. Brzy se také můžete těšit na jeho nový singl.

První, kdo Survivor opustil, byl zpěvák Vojtěch Drahokoupil. Před očima tisíce diváků se mu totiž po dvou letech vrátilo vážné psychické onemocnění, panická ataka. Ze soutěže se tedy po pár dnech rozhodl odejít. "Přestal jsem na pár měsíců pracovat, dal jsem se sice tak nějak do kupy, ale furt to je ve mně. Tím Survivorem se to hrozně zapnulo," řekl Drahokoupil v pořadu Život ve hvězdách.

Ostatní účastníci do poslední chvíle nic netušili. Kvůli odstupu se však od diváků strhla lavina drsných hejtů. "Dokud jsem neviděl ten první díl, jak to opravdu bylo v té telce, tak jsem žil s tím, že se nic strašného vlastně ani neděje, protože jsem tam prožil pět nocí a dvě soutěže," vysvětluje zpěvák s tím, že konečný střih pro něj byl šokující, protože tam nebylo ani 15 % z toho, co tam zažil.

Související obsah

​Reakce společnosti ale moc neřešil. "Myslím, že je to zbytečný boj proti lidem, kteří nemají nic jiného na práci než ubližovat takhle přes počítač. A naživo mi to nikdy nikdo neřekl," doplňuje Drahokoupil. Jak ale sám řekl, všechno zlé je k něčemu dobré. A i když je to pro něj ještě těžké, bojuje statečně.

"Survivor mi hrozně nafackoval a vrátil mě zpátky. Je to prokletí, které mě dokopalo k tomu, že chci být lepším člověkem, chci se cítit líp a chci, aby se na mě moje okolí mohlo spolehnout. Věřím tomu, že to tak vždycky nebylo," dodává se slzami na krajíčku.

Nejvíce teď Vojtovi pomáhá jeho přítelkyně herečka Aneta Vacek Vrzalová, kterou se pochlubil po více jak roce vztahu, během kterého se už několikrát rozešli. Teď mladý pár ale láskou jenom září. Možná i proto, že se k sobě napevno nastěhovali. Aneta má z bývalého manželství čtyřletého syna Olivera, a tak se i s chlupatými mazlíčky stala z páru pětičlenná rodina.

Související obsah

​"Já Vojtu nestavím do role táty, Oliver tátu má, skvělého. Vojta je kamarád, který tak s námi existuje," popisuje chod domácnosti Aneta. Vojta je o čtyři roky mladší než ona, což podle ní není tak velký rozdíl, ale v komunikaci to někdy cítit je.

Vojta za svoji kariéru prošel výraznou vizuální proměnou. Se stylem na slušňáka je už dávno konec. Se stylingem mu nejvíce pomáhá Aneta, která se kromě herectví věnuje i svému obchůdku. Nakonec jsme si zamilovaný pár otestovali. V reportáži najdete i partnerský kvíz.

Lucie Piedová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz