Zahraničí

Benefiční koncert pro Ukrajinu. Známá skupina zahrála v kyjevském metru

Benefiční koncert pro Ukrajinu. Známá skupina zahrála v kyjevském metru
Kyjevský koncert | Zdroj: TV Nova

Skupina Nova se rozhodla odvysílat charitativní koncert Všechno bude v pořádku ukrajinské rockové hudební skupiny Okean Elzy.

Na charitativním koncertu Všechno bude v pořádku vystoupila známá ukrajinská rocková hudební skupina Okean Elzy s frontmanem Svyatoslavem Vakarchukem. Celé 90minutové vystoupení se symbolicky odehrávalo v kyjevském metru. Právě podzemní dráha pod hlavním městem totiž poskytla nouzové ubytování občanům na začátku války.

"Jsem velmi ráda, že jsme dostali možnost odvysílat benefiční koncert jednoho z nejoblíbenějších ukrajinských zpěváků. Je důležité ukázat odhodlání, sílu a nezdolnost ukrajinských občanů a jejich touhu po návratu do běžného života ve svobodě," říká Klára Brachtlová, generální ředitelka TV Nova.

Související obsah

Ukrajinská mediální společnost 1+1 Media Group pořádala koncert s cílem přinést naději a nový pozitivní impulz milionům ukrajinským občanům doma i v zahraničí. Neméně důležitý pak byl i výběr peněz pro děti, které trpí v důsledku válečného konfliktu nejvíce. Přenos jsme vysílali na TN LIVE a záznam najdete na Nova Plus.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz