Zajímavosti

Gábor byl snoubence nevěrný už v Survivoru, myslí si fanoušci. ANKETA

Od pondělního šokujícího oznámení rozchodu Gábora Borárose a jeho snoubenky Moniky Jákliové se roztočilo kolo spekulací. Monika totiž odhalila, že za ztroskotáním vztahu dvojice, která nedávno přivítala na svět prvního potomka, stojí nevěra. Fanoušci Survivoru spekulují, že si mohl s někým začít na ostrově.

Na začátku dubna se Gáborovi narodila první dcera Zorka, přesto nyní jeho partnerka Monika oznámila na sociálních sítích, že se jejich vztah rozpadl, a to kvůli nevěře. Zápasník MMA se k tomu odmítl vyjádřit. 

Na sociálních sítích se ale okamžitě začalo spekulovat, že by za Gáborovou nevěrou mohla stát jeho účast v reality show Survivor. V Dominikánské republice totiž strávil zhruba měsíc, a to navzdory těhotenství své dnes už bývalé partnerky.

Související obsah

Domněnkám nahrává i fakt, že v minulém týdnu další hvězda reality show Chili, která s Gáborem soutěžila za kmen MAO, oznámila, že na ostrově někoho potkala. "Asi jsem poznala jednoho člověka, který mě velmi zaujal, a myslím si, že ho chci poznat ještě víc. Jsem z toho překvapená, ale užívám si to," sdělila Chili.

Tyto dvě události si tak někteří fanoušci spojili. "To je náhoda, že Chili poznala někoho při natáčení a je zamilovaná... a teď Gábor," všimla si Eva. "Co když to bude ten záhadný muž, o kterém mluvila Chili?" míní i další lidé. Chili ale tvrdí, že její nový objev nikdo z účastníků není...

Související obsah

Navíc na ostrově byly i další ženy, které upoutaly zápasníkovu pozornost. Jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá. A v Survivoru si na kočku a myš nejvíc hrál asi Gábor s Veronikou. Několikrát se i pohádali. A v jednom z rozhovorů Gábor přiznal, že se mu trochu líbí. 

Pokud si tedy našel někoho na ostrově, pravděpodobně to bylo v kmeni MAO, protože s druhým kmenem se Gábor moc poznat nestihl. Kdo si myslíte, že ho okouzlil?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz