Domácí

Policisté identifikovali záhadnou ženu z Budějovic. Nevěděla, kdo je

Policisté identifikovali záhadnou ženu z Budějovic. Nevěděla, kdo je
Konec pátrání po totožnosti neznámé ženy Zdroj: Policie ČR

V Českých Budějovicích našli lidé na ulici zmatenou ženu, která u sebe neměla doklady. Zdravotníci ji převezli do nemocnice, podle lékařů si nebyla schopna vzpomenout, jak se jmenuje. V současné době se policistům podařilo ženu identifikovat.

Ženu našli kolemjdoucí v neděli 17. dubna ráno v českobudějovické Novohradské ulici. Zavolali záchranku, která ji převezla do krajské nemocnice, kde leží dosud. Neznámá neměla u sebe doklady a podle lékařů pravděpodobně trpěla amnézií, nebyla schopna si vzpomenout na své jméno ani na další osobní údaje.

O případu informovalo ve středu město České Budějovice na svém facebookovém profilu. "Žena je stará cca 65 let, silnější a 160 cm vysoké postavy, má oválný obličej, světlé krátké vlasy a hnědé oči," stálo v příspěvku. Na sobě měla černou zimní bundu, šedohnědý pletený svetr, hnědé dámské kotníčkové boty značky Willard, černé džínové kalhoty a červenou halenku s květinovými motivy.

Související obsah

Ve čtvrtek město České Budějovice facebookový příspěvěk aktualizovalo s informací, že se ženu podařilo identifikovat. Pro potvrzení její totožnosti lidé mohou kontaktovat policii na lince 158. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz